Členovia

Vedenie

Adela Ana 'Ada' Bartolomei

Adela Ana 'Ada' Bartolomei

Lenka Demovičová

Lenka Demovičová

Jaroslav 'Joe' Loebl

Jaroslav 'Joe' Loebl

test
Mgr.art. Ľubica Mešková

Mgr.art. Ľubica Mešková

Riaditeľka súboru
1983 - 1987 členka národného profesionálneho ruského súboru Kalinka v Moskve
1987 - 1991 detský folklórny súbor Prvosienka
1991 - 1998 pedagóg tanečnej zložky detského folklórneho súboru Prvosienka
1992 - 1998 členka Vysokoškolského umeleckého súboru Technik
1996 - 2001 -Vysoká škola múzických umení, Hudobno-tanečná fakulta v Bratislave, odbor : choreografia ľudového tanca
1998 - 2009 umelecká vedúca Folklórnej zložky súboru TECHNIK
2011 - pedagóg tanečnej zložky detského folklórneho súboru Prvosienka
2013 - umelecká vedúca detského folklórneho súboru Prvosienka
2009 - riaditeľka Vysokoškolského umeleckého súboru Technik STU
Mirka Záhumenská Mirka Záhumenská
Mirka Záhumenská

Mirka Záhumenská

Hudba

Pavol Guman

Pavol Guman

Magdaléna Solcová Magdaléna Šolcová
Magdaléna Solcová

Magdaléna Šolcová

Marek Mak

Marek Mak

Michalj Michal 'Evžen' Jánošík
Michalj

Michal 'Evžen' Jánošík

Martin Mušitz

Martin Mušitz

Spev

Lucia Koštialiková Lucia Koštialiková
Lucia Koštialiková

Lucia Koštialiková

Lucia Otrubová

Lucia Otrubová

Dominika Makova Dominika Makova
Dominika Makova

Dominika Makova

Mirka Záhumenská Mirka Záhumenská
Mirka Záhumenská

Mirka Záhumenská

Paulína Šolcová

Paulína Šolcová

Simona 'Sisa' Velčíková

Simona 'Sisa' Velčíková

Eva Vierikova Eva Vierikova
Eva Vierikova

Eva Vierikova

Tanec

Alena Petrasová Alena Petrasová
Alena Petrasová

Alena Petrasová

Martina Babinská

Martina Babinská

Baška Zahránková Baška Zahránková
Baška Zahránková

Baška Zahránková

Pavol Dobrovodský

Pavol Dobrovodský

Karin 'Kaja' Fürstová

Karin 'Kaja' Fürstová

Ján Konkol Ján Konkol
Ján Konkol

Ján Konkol

Lenka Vlčková Lenka Vlčková
Lenka Vlčková

Lenka Vlčková

Linda Homolová Linda Homolová
Linda Homolová

Linda Homolová

Martin 'Borat' Čarnecký

Martin 'Borat' Čarnecký

Matus Matúš Bagin
Matus

Matúš Bagin

Margita Mustafiová

Margita Mustafiová

Nina Hatalová Nina Hatalová
Nina Hatalová

Nina Hatalová

Palko Urbanek Palko Urbanek
Palko Urbanek

Palko Urbanek

Ľubomír Papcun

Ľubomír Papcun

Tomáš Sajan Tomáš Sajan
Tomáš Sajan

Tomáš Sajan

Samuel Bojnanský

Samuel Bojnanský

Daniela Sepešiová Daniela Sepešiová
Daniela Sepešiová

Daniela Sepešiová

Štefánia Turyová Štefánia Turyová
Štefánia Turyová

Štefánia Turyová

Ema Trtalová Ema Trtalová
Ema Trtalová

Ema Trtalová

Veronika Nemethová Veronika Nemethová
Veronika Nemethová

Veronika Nemethová