Členovia

Vedenie

Lenka Demovičová

Lenka Demovičová

Bc. Igor Hajdučík

Bc. Igor Hajdučík

Umelecký vedúci súboru
2002-2012 : Folklórny súbor Vatra, tanečník
2009-2011 : Tanečná skupina Partia, tanečník
2010-2011 : Tanečná skupina Partia, pedagóg tanca
2010-2011 : Komorný folklórny súbor Szötes, tanečník
2010- : detský folklórny súbor Magdalénka, externý pedagóg, choreograf
2010-2013 : Vysoká škola múzických umení, Hudobno-tanečná fakulta, odbor : didaktika ľudového tanca
2011- : SĽUK, tanečník
2012-2014 : Vysokoškolský umelecký súbor Technik STU, pedagóg tanca
2014- : Vysokoškolský umelecký súbor Technik STU, Umelecký Vedúci súboru
Mgr. Jozef Hudák

Mgr. Jozef Hudák

Do Techniku som prišiel ako prvák na vysokej škole, ktorý mal k tradičnej ľudovej hudbe blízko a chcel v nej pokračovať aj popri štúdiu. Z rodného regiónu Šariš som si priniesol skúsenosti a veľa výnimočných chvíľ z hrania v DFSk Markovec z Richvaldu, ako aj cenné rady zo spolupráce s ĽH Stana Baláža (DfSk Raslavičan). V súčasnosti som veľmi rád, že v rámci pôsobenia v ĽH Technik sa stretávam s viacerými skvelými ľuďmi a muzikantmi a je mi cťou, že už niekoľko rokov máme možnosť nacvičovať pod taktovkou p. Štefana Molotu.
Mgr.art. Ľubica Mešková

Mgr.art. Ľubica Mešková

Riaditeľka súboru
1983 - 1987 členka národného profesionálneho ruského súboru Kalinka v Moskve
1987 - 1991 detský folklórny súbor Prvosienka
1991 - 1998 pedagóg tanečnej zložky detského folklórneho súboru Prvosienka
1992 - 1998 členka Vysokoškolského umeleckého súboru Technik
1996 - 2001 -Vysoká škola múzických umení, Hudobno-tanečná fakulta v Bratislave, odbor : choreografia ľudového tanca
1998 - 2009 umelecká vedúca Folklórnej zložky súboru TECHNIK
2011 - pedagóg tanečnej zložky detského folklórneho súboru Prvosienka
2013 - umelecká vedúca detského folklórneho súboru Prvosienka
2009 - riaditeľka Vysokoškolského umeleckého súboru Technik STU
Ing. Lucia 'veva' Turiničová

Ing. Lucia 'veva' Turiničová

Vedúca dievčenskej speváckej skupiny
1981 – 1986 Ľudová škola umenia v Ružomberku – tanečný odbor
1982 - 1996 Ľudová škola umenia v Ružomberku – hra na husle
1990 – 1999 Folklórny súbor Liptov v Ružomberku, tanečnica
1994 – 1995 Folklórny súbor Lipa v Bratislave, tanečnica
1996 – 1999 Umelecký súbor Lúčnica v Bratislave, speváčka
1999 – 2010 Vysokoškolský umelecký súbor Technik STU, tanečnica
2010 – 2012 Vysokoškolský umelecký súbor Technik STU, speváčka
2010 – 2015 majiteľka webového portálu venovaného ľudovým zvykom a požičiavaniu originálnych krojov www.folklormania.sk
2013 - 2014 Detský folklórny súbor Kremienok, externý pedagóg spevu
2012 – 2015 Vysokoškolský umelecký súbor Technik STU, vedúca dievčenskej speváckej skupiny
Maja 'MajkaTárajka' Miklovičová

Maja 'MajkaTárajka' Miklovičová

Hudba

Beata Beáta Selková
Beata

Beáta Selková

Lukáš Štröbl Lukáš Štrobl
Lukáš Štröbl

Lukáš Štrobl

Mária Letová

Mária Letová

Martinh Martin Hadry
Martinh

Martin Hadry

Martin 'Megoš' Malinič

Martin 'Megoš' Malinič

Martin 'Sergio' Remenec

Martin 'Sergio' Remenec

Michalj Michal 'Evžen' Jánošík
Michalj

Michal 'Evžen' Jánošík

Tomasu Tomáš Uríček
Tomasu

Tomáš Uríček

Spev

Miriam Bystričanová

Miriam Bystričanová

Monika Dulovcová

Monika Dulovcová

Klára Krokusová

Klára Krokusová

Lucia Otrubová

Lucia Otrubová

Miroslava Chudašová

Miroslava Chudašová

Paulína Michaleje

Paulína Michaleje

Paulína Šolcová

Paulína Šolcová

Simona 'Sisa' Velčíková

Simona 'Sisa' Velčíková

Tanec

Adela Ana 'Ada' Bartolomei

Adela Ana 'Ada' Bartolomei

Martina Babinská

Martina Babinská

Žofia Baginová Žofia 'Žofa' Baginová
Žofia Baginová

Žofia 'Žofa' Baginová

Barbora 'Baška' Uhríková

Barbora 'Baška' Uhríková

Alžbeta 'Betka' Baginová

Alžbeta 'Betka' Baginová

Dorota Bystrianska

Dorota Bystrianska

Michaela Čiliak

Michaela Čiliak

Diana 'Dia' Ďorďová

Diana 'Dia' Ďorďová

Pavol Dobrovodský

Pavol Dobrovodský

Karin 'Kaja' Fürstová

Karin 'Kaja' Fürstová

Alžbeta Garajová

Alžbeta Garajová

Marek 'radi' Grešo

Marek 'radi' Grešo

Zuzana Illiťová Zuzana Illiťová
Zuzana Illiťová

Zuzana Illiťová

Jana 'Janka' Považanová

Jana 'Janka' Považanová

Jaroslav 'Joe' Loebl

Jaroslav 'Joe' Loebl

Juraj 'kostol' Kosztolanyi

Juraj 'kostol' Kosztolanyi

Karin 'Kaja' Krigovská

Karin 'Kaja' Krigovská

Katarína 'Katka' Uhríková

Katarína 'Katka' Uhríková

Jaroslav Kojs Jaroslav 'Jožo' Kojs
Jaroslav Kojs

Jaroslav 'Jožo' Kojs

Lenka Sajanová

Lenka Sajanová

Ivana Magicová

Ivana Magicová

Mária Filasová

Mária Filasová

Maroš 'Charlie' Ábel

Maroš 'Charlie' Ábel

Martin 'Mišelin' Mišún

Martin 'Mišelin' Mišún

Martin 'Borat' Čarnecký

Martin 'Borat' Čarnecký

Martin Šidlo

Martin Šidlo

Matus Matúš Bagin
Matus

Matúš Bagin

Michal 'pogo' Behúň

Michal 'pogo' Behúň

Margita Mustafiová

Margita Mustafiová

Nikola Harničárová

Nikola Harničárová

Martin Nitray

Martin Nitray

Natália Orokocká

Natália Orokocká

Zuzana Palanová

Zuzana Palanová

Ľubomír Papcun

Ľubomír Papcun

Peter 'jogurt' Krajčík

Peter 'jogurt' Krajčík

Martin 'Preky' Prekala

Martin 'Preky' Prekala

Kristína Ravaszová

Kristína Ravaszová

Roman Vesek

Roman Vesek

Romana 'Romča' Horníková

Romana 'Romča' Horníková

Tomáš Sajan Tomáš Sajan
Tomáš Sajan

Tomáš Sajan

miroslav 'Mirnyx' sova

miroslav 'Mirnyx' sova

Tomáš 'Duracell' Ilkovič

Tomáš 'Duracell' Ilkovič

Tomáš Jarábek

Tomáš Jarábek

Tomáš Kupec

Tomáš Kupec

Zora Moravčíková

Zora Moravčíková

Zuzana 'Zuzka' Debnárová

Zuzana 'Zuzka' Debnárová